Kıymetli Üye ve Ziyaretçilerimiz. Ebced ilminden herkesin bir nebze faydalanması ve bu alanla ilgili bilgi sahibi olması için kurmuş olduğumuz sitemizde aşağıda ayrıntılı olarak yazılan hususlarda danışmanlık vermekteyiz. Burada sayılan ve zamanla eklenecek olan diğer hizmetlere sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güncel olarak sitemizde verilen hizmetler şunlardır;


 1. KİŞİLER ARASINDA Kİ EBCED

  Kişi sınırı olmadan akraba, komşu, öğretmen, sanatçı, futbolcu, siyasetçi, amir, memur, işveren ve benzeri insanlar ile aranızda ki uyumu ve ilişki durumunu EBCED ile keşfedebilirsiniz. İsimleriniz birbiriyle ne kadar uyumlu görebilir ve bu sayede yıldızınızın uyuşmadığı kimselere yakınlık göstermezsiniz. Bu hesaplamayla elde ettiğiniz sonuçları iletişim kurarken kullanabilir ve ilişkilerinizi doğru temeller üzerine kurabilirsiniz.

 2. KARI İLE KOCA ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Eşlerin birbirleriyle olan uyumunu ve isim üzerinden evlilik ilişkisinin durumunu EBCED ile öğrenebilirsiniz. Bu hesaplama isimlerinizin ilişkiniz üzerinde ki tesir ve etkisini görmenizi sağlar. Yine yapılacak olan inceleme isminiz üzerinden hayat arkadaşınız ile olan bağınızın zayıf mı yoksa sağlam mı olduğunu keşfetmenize yardımcı olur. Dolayısıyla EBCED ilminden elde edeceğiniz analizle, sahip olduğunuz İSİMLER aranızda ki ilişki ve iletişimi güçlendiriyor mu yoksa zayıflatıyor mu anlayabilirsiniz.

 3. ÇOCUK İLE BABA ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Çocuklar ile Baba arasında ki uyum iyi ve sağlam bir aile için çok önemlidir. Bazı çocuklar babalarını daha çok severken bazıları da annelerine daha çok düşkündür. Yine bazı babalar ortada bir sebep yokken çocuklarının bir veya bir kaçına diğerlerinden daha az sevgi ve alaka gösterir. İşte böyle durumlarda baba ile çocuklar arasında ki isim uyumuna bakmak doğru teşhis koymanızı sağlar. Bu sayede uyum veya uyuşmazlığın nedenini EBCED ilmiyle öğrenebilirsiniz.

 4. ÇOCUK İLE ANNE ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Çocuklar ile Anne arasında ki uyum ve ahenk sağlıklı bir aile yapısı için fevkalade önemlidir. Aile içerisinde bazı çocuklar daha çok annelerini severken, bazıları babalarına daha çok bağlıdır. Yine bazı anneler ortada bir neden yokken çocuklarının bir veya bir kaçına diğerlerinden daha az sevgi ve ilgi gösterir. Bu durum annelik duygusu ve şefkatinin yoğun olduğu bebeklik yaşlarında ortaya çıkmasa da ilerleyen yaşlarda isimlerin etkisi görülebilmektedir. Dolayısıyla anne ile çocuklar arasında ki isim uyumuna bakmak ilişki açısından doğru teşhis koymanızı ve bu sayede uyum veya uyuşmazlığın nedenini EBCED ilmiyle anlamanızı sağlayacaktır.

 5. KIZ İLE ERKEK ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Evlilik planı yapan gençler veya evladını evlendirmek isteyen ebeveynler, evlenmeden önce birbirleriyle alakalı derin araştırma yapmak isterler. Zira evlilik kurumunun ciddiyeti bunu gerektirir. Bu araştırmalardan biri de EBCED ilmidir. Bu analiz sonucunda gençler, sözlüler, nişanlılar veya ikinci kez evlenmeyi düşünenler isimlerinin birbirlerine olan uyumunu öğreneceklerdir. Yine aile büyükleri de bu hesaplamayı yaptırarak, evlatlarının evlenmeyi düşündüğü kişiyle yıldızının barışıp barışmayacağını anlayacaklardır. Dolayısıyla ilgililer daha sonra ortaya çıkması muhtemel anlaşmazlık ve uyuşmazlıkları önceden önleyebilme şansı elde edeceklerdir.

 6. İŞ ORTAKLARI ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Yeni iş ortaklığı kuracaklar veya ortağı ile arasında ki ahenk ve uyumu öğrenmek isteyenler EBCED ilminden yararlanabilirler. Ortaklar yapılacak olan analiz ile isimleri arasında ki bağı görebilecek ve bu sayede ilişkilerini daha doğru bir şekilde dizayn etme imkanı elde edeceklerdir. Ortaklığın doğru insanla kurulup kurulmadığını anlamak veya muhtemel ortakların isimleriyle aranızda ki uyumu keşfetmek ortaklığın geleceği açısından fayda sağlayacaktır.

 7. ARKADAŞLAR ARASINDA Kİ EBCEDİ HESAPLAYIN

  Mahalle, okul, iş yeri ve benzeri hayatın tüm alanlarında beraber olduğunuz arkadaşların sizinle ne kadar uyumlu olduğunu EBCED ilmiyle anlayabilirsiniz. İsimlerinizin birbiriyle olan ahengini görebilir ve bu sayede yıldızınızın uyuşmadığı kimselere yakınlık göstermezsiniz. Ebced hesabıyla elde ettiğiniz sonuçlar, arkadaşlarınız ile aranızda olan uyum veya uyuşmazlığın nedenlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Dolayısıyla iletişim kurarken elinizde ki bu verilerden istifade edebilir ve ilişkilerinizi doğru temeller üzerine kurabilirsiniz.

 8. HASTALIĞI TEŞHİS ETMEK İÇİN EBCED

  Mevcut tıp ilmi bir hastalık meydana çıkmadan yani patolojik hale gelmeden önce teşhis koyamamaktadır. EBCED ilmiyle hastalığın vücudunuzun neresinde olabileceğini ve hangi bölgenizin hastalığa daha yatkın(meyilli) olduğunu keşfedebilirsiniz. Dolayısıyla hastalıklara yatkın olan bölgeyi önceden tespit edebilir ve hastalık oluşumuna karşı tedbir alabilirsiniz.

 9. DÜŞMANLAR ARASINDA Kİ EBCED

  İnsanların dostu olduğu kadar düşmanı da olabilir. Eğer bir düşmanınız varsa ve aranızda ki husumette(düşmanlıkta) kimin başarılı olacağını öğrenmek istiyorsanız EBCED ilminden yararlanabilirsiniz. Böylece kendi durumunuzu öğrenerek daha tedbirli hareket edebilirsiniz. Söz gelimi eğer hesaplama yapıldığında isminiz hasmınızın ismine karşı mağlup çıkarsa düşmanlığı ileriye götürmezsiniz veya düşmanınızla olan bu mücadeleyi, ismi hasmınızın ismine galip olan başka biri aracılığı ile yaparak akıllıca davranmış olursunuz. Sadece kendi düşmanlarınız değil ayrıca herhangi iki düşman arasında ki düşmanlıkta hangi tarafın galip olabileceğini de EBCED ilmi ile keşfedebilirsiniz.

 10. BEBEĞİNİZE İSİM SEÇERKEN EBCED

  Yeni doğacak olan bebeğe isim koyarken uygun ve güzel bir isim seçmek her Anne Babanın görevidir. İsim seçerken ismin verdiği mesaj, anlamı ve fonetiği ne kadar önemli ise, Anne-Baba uyumunun sağlanması da o kadar önemlidir. Günümüzde bazı ebeveynler maalesef isim seçerken bu konuları fazla önemsemeyip, sırf kulağına hoş geldiği için çocuklarına manasız, uyumsuz isimler vermektedir. Dolayısıyla ileride aile içinde sebepsiz(!) kavgalar, anlaşmazlıklar ve uyuşmazlıklar baş göstermektedir. Üç kardeşten ikisi anlaşırken diğeri kavgacı olabilmektedir. Yine Çocuklar Anneleri ile tam bir uyum içinde oldukları halde Babalarıyla uyuşmazlık yaşayabilmektedir. Onun için bebeğinizin Anne-Baba ve Kardeşleri ile arasında ki isim uyumunu EBCED ilmiyle öğrenmek ve uyumlu bir isim vermek büyük faydalar sağlayacaktır.